Strona główna

          • Wyjątkowy finał sezonu teatralnego w Ośrodku Kultury

            16.06.2026

            „Po co jest teatr? Żeby wszystko było inne niż dotąd...” – pisała Joanna Kulmowa. To właśnie te słowa stały się inspiracją do stworzenia spektaklu „Po co jest teatr, który zakończył kolejny sezon pracy naszej grupy teatralnej. Nikt z nas nie przypuszczał jednak, że będzie to przedstawienie tak wyjątkowe. Nie tylko dlatego, że opowiadało o magii teatru, ale również dlatego, że stało się symbolicznym pożegnaniem z dziewięciorgiem aktorów, z którymi miałam zaszczyt i przyjemność pracować przez ostatnie pięć lat.

          • Podwójny sukces naszych uczennic!

            16.06.2026

            Z ogromną radością informujemy, że uczennice klasy VII B: Michalina Niedźwiecka, Maja Kulpa i Paulina Moszkowicz, odniosły sukces, zdobywając I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na komiks „Konflikt vs Mediacja”, organizowanym przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie.

            Praca naszych uczennic została najwyżej oceniona przez jury konkursowe, które doceniło jej pomysłowość, walory artystyczne oraz trafne przedstawienie idei mediacji jako sposobu rozwiązywania konfliktów.

          • Baśniowy świat „Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków” na scenie Ośrodka Kultury w Grodzisku Dolnym

            16.06.2026

            Scena Ośrodka Kultury w Grodzisku Dolnym na chwilę zamieniła się w prawdziwie baśniową krainę. Wszystko za sprawą uczniów klas I i III, którzy pod opieką pani Elżbiety Matuli i pani Agnieszki Witwer przygotowali niezwykłe przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

            Młodzi artyści z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w bohaterów jednej z najbardziej znanych i lubianych baśni. Barwne kostiumy, efektowna scenografia, dopracowane rekwizyty oraz piękna oprawa muzyczna sprawiły, że widzowie mogli przenieść się do zaczarowanego świata pełnego magii, przygód i niezwykłych postaci. Spektakl zachwycał nie tylko grą aktorską, ale również licznymi elementami tanecznymi. Dynamiczne układy choreograficzne, pełne wdzięku tańce oraz radosne piosenki nadały przedstawieniu wyjątkowy charakter i sprawiły, że publiczność z zainteresowaniem śledziła każdy kolejny etap historii Królewny Ś

          • Grupa Teatralna „Improwizacja” ponownie na podium!

            15.06.2026

            Z ogromną radością informujemy, że Grupa Teatralna „Improwizacja” zdobyła II miejsce podczas XXVIII Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2026”, prezentując spektakl „Po co jest teatr”, przygotowany na podstawie wiersza Joanny Kulmowej. To kolejny znaczący sukces młodych artystów, którzy z pasją i zaangażowaniem reprezentują naszą szkołę na scenach teatralnych województwa. Wojewódzki konkurs teatralny od wielu lat promuje kulturę żywego słowa, rozwija zainteresowania teatralne dzieci i młodzieży oraz stwarza możliwość prezentacji twórczości scenicznej przed szeroką publicznością i profesjonalnym jury. W konkursie biorą udział zespoły z całego województwa, dlatego znalezienie się w gronie laureatów jest dużym wyróżnieniem.

          • Historia, wynalazki i zabawa – uczniowie odkrywają Łańcut

            15.06.2026

            12 czerwca uczniowie klas 1–3 wzięli udział w pełnej wrażeń wycieczce do Łańcuta.

            Dzień rozpoczął się wizytą w Muzeum-Zamku, gdzie dzieci uczestniczyły w warsztatach łączących historię z praktyką. Poznawały ciekawe fakty z przeszłości, rozwijając przy tym logiczne myślenie, współpracę i empatię. Muzeum stało się dla nich prawdziwym miejscem odkrywania wiedzy i kreatywności. Pierwsza grupa wzięła udział w zajęciach „Fruś i Adalo”, które przeniosły dzieci w świat dawnych zabaw i psot. Uczniowie zastanawiali się m.in., czy w zamku bawiono się w chowanego oraz gdzie znajdowała się dawna „piaskownica”. Maskotki Fruś i Adalo pomogły im odkryć, jak wyglądało dzieciństwo w przeszłości. Druga grupa uczestniczyła w warsztatach „Wynalazki, które zmieniają świat”. Uczniowie poznali wynalazki z przełomu XIX i XX wieku, takie jak lampa naftowa, telefon czy maszyna do szycia, oraz dowiedzieli się, jak

          • Dzień Dziecka w przedszkolu

            15.06.2026

            Dzień Dziecka w naszym przedszkolu trwał aż dwa dni i był pełen radości, śmiechu oraz niezapomnianych chwil! ☀️

            Pierwszego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: dmuchańce, pyszne lody, malowanie kredą, zabawy na placu zabaw, skoki w workach oraz puszczanie kolorowych baniek. Zarówno grupa młodsza, jak i starsza spędziły ten czas aktywnie i z ogromnymi uśmiechami na twarzach. 🍦🫧🎨

          • Piknik Rodzinny

            14.06.2026

            Dyrekcja oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym

            mają zaszczyt zaprosić

            Mieszkańców Gminy Grodzisko Dolne, Rodziców, Uczniów, Przyjaciół Szkoły oraz wszystkich zainteresowanych proponowanymi atrakcjakcjami

            na Piknik Rodzinny,który odbędzie się 14 czerwca 2026 r. na terenie przy budynku szkoły.

    • Partnerzy

      • Odnośnik: http://www.ko.rzeszow.pl
      • Odnośnik: http://www.oke.krakow.pl
      • Odnośnik: http://www.men.gov.pl
      • Odnośnik: http://www.grodziskodolne.pl/
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Piątek 26.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 2602509