Osiągnięcia najlepszych uczniów w zakresie konkursów przedmiotowych i interdyscyplinarnych.
Uczeń |
Rodzaj konkursu wojewódzkiego |
miejsce |
szkoła |
rok |
Opiekun |
Stanisław Piela |
j.polski |
III |
szk. podst. |
1977 |
J. Miś |
Stanisław Piela |
turniej wiedzy obyw. |
I |
szk. podst |
1977 |
B. Pempuś |
Stanisław Piela |
matematyka |
II |
szk. podst |
1978 |
G. Baj |
Stanisław Piela |
fizyka |
III |
szk. podst |
1978 |
H. Wiliński |
Stanisław Czerwonka |
historia |
II |
szk. podst |
1979 |
B. Pempuś |
Tadeusz Czerwonka |
historia |
finał |
szk. podst |
1979 |
B. Pempuś |
Tomasz Grzywna |
historia |
finał |
szk. podst |
1984 |
B. Pempuś |
Alicja Majkut |
j.polski |
finał |
szk. podst |
1985 |
St. Bartnik |
Alicja Majkut |
biologia |
finał |
szk. podst |
1985 |
K. Dubiel |
Tomasz Grzywna |
geografia |
II |
szk. podst |
1985 |
St. Rzeźnik |
Tomasz Grzywna |
chemia |
I |
szk. podst |
1985 |
Z. Maziarz |
Tomasz Grzywna |
matematyka |
finał |
szk. podst |
1985 |
A. Zalepa |
Artur Sołek |
chemia |
finał |
szk. podst |
1985 |
Z. Maziarz |
Józef Nowak |
fizyka |
finał |
szk. podst |
1985 |
H. Wiliński |
Tadeusz Baj |
biologia |
finał |
szk. podst |
1986 |
K. Dubiel |
Paweł Grzywna |
matematyka |
III |
szk. podst |
1987 |
Cz. Zalepa |
Paweł Grzywna |
fizyka |
finał |
szk. podst |
1987 |
A. Zalepa |
Grażyna Pytel |
matematyka |
finał |
szk. podst |
1988 |
Cz. Zalepa |
Krzysztof Krajewski |
matematyka |
finał |
szk. podst. |
1988 |
Cz. Zalepa |
Elżbieta Sander |
biologia |
finał |
szk. podst. |
1988 |
K. Dubiel |
Paweł Leja |
matematyka |
laureat |
szk. podst. |
1991 |
Cz. Zalepa |
Katarzyna Mach |
matematyka |
finał |
szk. podst. |
1991 |
Cz. Zalepa |
Paweł Nowak |
fizyka |
finał |
szk. podst. |
1995 |
H. Wiliński |
Krzysztof Zalepa |
fizyka |
finał |
szk. podst. |
1995 |
H. Wiliński |
Przemysław Dąbek |
matemat-przyr. |
laureat |
szk. podst. |
2002 |
A. Zalepa M. Majkut |
Marta Gdańska |
humanistyczny |
finał |
szk.podst. |
2003 |
R. Gąsiorek |
Przemysław Dąbek |
matematyka |
finalista |
gimn. |
2004 |
Cz. Zalepa |
Przemysław Dąbek |
chemia |
finalista |
gimn. |
2004 |
A. Kulpa |
Karol Sołek |
matemat-przyr. |
laureat |
szk. podst. |
2005 |
A. Zalepa M. Majkut |
Daniel Czerwonka |
matemat-przyr. |
finał |
szk. podst. |
2005 |
A. Zalepa M. Majkut |
Maja Rynasiewicz |
humanistyczny |
finalista |
szk.podst. |
2005 |
R. Gąsiorek |
Przemysław Dąbek |
matematyka |
finalista |
gimn. |
2005 |
Cz. Zalepa |
Przemysław Dąbek |
fizyka |
finalista |
gimn. |
2005 |
B. Kordas |
Przemysław Dąbek |
chemia |
laureat |
gimn. |
2005 |
A. Kulpa |
Filip Rynasiewicz |
historia |
finalista |
gimn. |
2006 |
B. Pempuś |
Michał Telka |
j. angielski |
finalista |
gimn. |
2006 |
A. Czerwonka |
|
|
|
|
|
|
|
|
finalista |
|
|
A. Zalepa M. Majkut |
I, II, III - oznaczają laureata odpowiedniego stopnia
laureat - oznacza, że uczeń znalazł się w finale, wśród 20% najlepszych.
finał - oznacza, że uczeń startował w finale wojewódzkim po przejściu
eliminacji szkolnych i rejonowych.
finalista - oznacza, że uczeń startował eliminacjach dwuetapowych a finale wojewódzkim zdobył
ponad 65% możliwych do zdobycia punktów.