Nawigacja

 • SP Grodzisko Dolne górą!

  15 września 2015 na Orliku w Grodzisku Dolnym odbyły się  piłkarskie turnieje eliminacyjne  o Puchar Premiera RP VI edycja. W turniejach rywalizowały dziewczęta i chłopcy z rocznika 2004 i młodsi. Zdecydowanie najlepsi  zarówno u dziewcząt i chłopców okazały się zespoły z SP Grodzisko Dolne. Dalsze lokaty zajęły drużyny z SP Grodzisko Górne i SP Wólka Grodziska. Gratulujemy!!!

 • Aktualizacja danych

  14.09.2015 Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Zmiana planu lekcji !!!

  Od poniedziałku 14.09. 2015 nastąpiła zmiana planu lekcji. Nowy plan dostępny  do wglądu w zakładkach plan lekcji jak również w wersji mobilnej na komórki.

 • 07.09.2015

    W ramach wizytacji Parafii Grodzisko Dolne w naszej szkole odbyło się spotkanie z ks. biskupem Adamem Szalem. W uroczystej akademii wzięła udział społeczność szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście.

  Kliknij na tekst ->  (zdjęcia w albumie)

 • Plan lekcji na rok szkolny 2015/16

  Nowy rozkład lekcji dla szkoły podstawowej i gimnazjum na rok szkolny 2015/16 jest dostępny w zakładkach:  plan lekcji i  także w wersji mobilnej na komórki !!!

 • Pożegnanie klas 6-tych SP i 3-cich Gim!!!

  26 czerwca br. na hali sportowej w naszej szkole nastąpiło pożegnanie klas szóstych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum przez klasy młodsze. Klasy piate i drugie gimnazjum przygotowały ciekawe programy artystyczne oraz wręczyły pamiątkowe upominki naszym absolwentom. Podczas tej uroczystości  pani dyrektor Halina Gdańska wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, za 100% frekwencję sukcesy sportowe, prace na rzecz szkoły i inne osiągnięcia w konkursach. Zdjęcia w albumie fotograficznym!!!  

 • Szkolny turniej handballa !

  23 czerwca br. na naszej hali sportowej  zorganizowano szkolny turniej hadballa dla wszsystkich klas gimnazjum. Zespoły każdej z klas wystąpiły w mieszanych składach (5-ciu chłopców i 2 dziewczyny). Rywalizowano system "każdy z każdym". Wśród klas pierwszych zwyciężyła klasa IA przed IB i IC. W pozostałych klasach kolejność była następująca: IIIB przed IIIA , IIB i IIA.

 • Dziewczęta najlepsze w mini piłce nożnej w powiecie !

  16 czerwca  br.  na Orliku w Grodzisku Górnym rozegrano turniej powiatowy mini piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pod nieobecność dziewcząt z klasy szóstej , które były na wycieczce, znakomicie zastąpiły ich koleżanki z  klasy czwartej. Nasze młode piłkarki ograły starsze koleżanki z Wólki Grodziskiej , Leżajska i Kuryłówki zajmując pierwsze miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie Paulina Chmura w bramce;  w polu- Andżelika Mazur, Teresa Sołek,Gabriela Rączka, Wiktoria Gdańska,Amelia Rząsa, Paulina Baj,Aleksandra Rydzik i Iga Przeszło. W turnieju chłopców, który rozegrano w Grodzisku Dolnym nasi chłopcy zajęli czwarte miejsce.

 • Patryk Tkaczyk zwycięża w biegu "Marysin 2015"

  12 czerwca br. na terenie Nadleśnictwa Leżajsk w okolicach zabytkowej gajówki Marysin rozegrano  I bieg leśny na dystansie 2,6 kilometra dla dziewcząt i chłopców. W biegu wystąpiły zespoły z pięciu gimnazjum powiatu leżajskiego. Znakomicie wypadły biegaczki i biegacze z naszego gimnazjum. W konkurencji dziewcząt nasze zawodniczki uplasowały się:  czwarta była Zuzanna Rusinek(15,37 min. ) ,piąta Małgorzata Buniowska (15,51 min.) , szósta Patrycja Rączka (15,55 min.). Na dalszej pozycji uplasowała się Wioletta Boroń (19,12 min.). Wśród chłopców bezkonkurencyjny był Patryk Tkaczyk , który zwyciężył czasem 10,22 min. Na wysokim czwartym  i piątym miejscu uplasowali się Krystian Olszowy (11,19 min) i Mateusz Majkut (11,33 min.). Gratulujemy !!!

 • Finał wojewódzki Ligi LA !!!

  9 czerwca br. na stadionie Resovii rozegrano finał drużynowej ligi lekkoatletycznej dla gimnazjum dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców z Gimnazjum w Grodzisku Dolnym na finałach wystąpiła w osłabionym składzie z uwagi na wyjazd części uczniów na wycieczkę.Ostatecznie uplasowała sie na 19 miejscu z dorobkiem 988 pkt. Na zawodach rewelacyjnie wypadł na dystansie 300 metrów Marcin Czerwonka, który wynikiem 39,18 sekundy zajął 6 miejsce i zdobył 146 pkt do klasyfikacji. Stosunkowo niezłe wyniki zanotowali Patryk Tkaczyk na 1000m - 3,02,78 min i Michał Leja w oszczepie -33,94 metra.W zawodach wystąpiła drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum, gdzie z dorobkiem 655 pkt zajęła ostatecznie 23 miejsce. 

 • Ania Rydzik piąta w województwie !!!

  Anna Rydzik zajęła wysokie piąte miejsce w indywidualnych mistrzostwach  szkół Podkarpacia w szachach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które rozegrano w Górnie 9 czerwca br.. W kategorii wiekowej urodzeni  w 2005 i młodsi wystartowało 32 zawodniczek. Grano na długości  9 rund, w tempie 10-15 minut na zawodnika. Ania ostatecznie zgromadziła 6 pkt.  W tej kategori u chłopców wystartowało 66 zawodników a nasz uczeń  Marcin Wlazło z dorobkiem 3 pkt zajął 56 lokatę  W kategorii  wiekowej urodzeni  w 2002 i młodsi wystąpiła Barbara Grabowiec(rocznik 2004) uplasowała się na 18 pozycji z dorobkiem 4,5 pkt na 33 zawodniczki startujące. Dzień póżniej rywalizowali gimnazjaliści , gdzie Gimnazjum Grodzisko Dolne reprezentowali  Michał Leja (3 pkt) i Tomasz Chmielecki (2,5 pkt) zajęli odpowiednio 37 i 38 miejsce na 40 startujących..Gratulujemy !!!

 • Piknik Rodzinny 2015 !!!

  Szkolne Koło Caritas wespół z parafialnym kołem Caritas i Gminnym Osrodkiem Kultury zoorganizowało dla uczniów i rodziców piknik rodzinny w dmiu 14 czerwca br.  Przy wspaniałej pogodzie i licznej widowni wystąpiły uczniowie z ciekawie opracowanym programem artystycznym. Gwoździem programu był wystep zespołu "Twoje Niebo". Poza tym było wiele atrakcji i pokazów strażackich.  Działał w szerokim zakresie bufet obsługiwany przez uczniów. Piknik w opinii większości był udany i wydaje sie ,że na stałe zagości w naszej szkole! W albumie  fotograficznym zdjęcia !

 • Gabriela Kojder i Marek Gałusza najlepsi w mikstach !

  Z okazji Dnia Dziecka  na naszej hali sportowej 1 czerwca zorganizowano turniej mikstów siatkarskich dla gimnazjalistów . W turnieju wystartowało 16 par z Gimnazjum z Grodziska Dolnego i Górnego. Grano systemem " kazdy z każdym"  w grupach i dalej pucharowym. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji zwyciężyli  Gabriela Kojder i Marek Gałusza przed Izabela Wojtyna i Łukasz Grzywna oraz  Paulina Maj i Darek Grabowiec. Zdjęcia w albumie fotograficznym !

 • Finał wojewódzki 4-boju LA !!!

  2 czerwca br. na stadionie Resovii rozegrano finał wojewódzki czwórboju lekkoatletycznego dziewcząt w ramach Igrzysk Młodziezy Szkolnej. Drużyna z naszej szkoły w składzie Brygida Szałapska, Ewelina Boroń, Klaudia Trojnar, Aneta Burszta, Aleksandra Rydzik i Aleksandra Kisiel uplasowała sie na 21 miejscu, zdobywając 916 punktów. Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyła Ewelina Boroń 252 pkt. Gratulujemy!!!

 • Święto Mamy!

  W dniu 26.bm. na hali sportowej w Grodzisku Dolnym odbyła sie uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli mgr Bożeny Krajewskiej, mgr Agnieszki Krauz, mgr Lucyny Sienkiewicz , mgr Elżbiety Matuli i mgr Alicji Dubiel przygotowali i przestawili ciekawy i atrakcyjny program, który zebrał rzęsiste brawa. Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • Powiatowy finał "kopanej"

  25 maja br. na stadionie Poginii w Leżajsku odbył się finał powiatowy Gimnazjady w piłce nożnej. W turnieju wzięły udział cztery gimnazja: Leżajsk, Łętownia, Stare Miasto i Grodzisko Dolne. Nasi piłkarze w pierwszym meczu zmierzyli się ze Starym Miastem, gdzie po wyrównanej grze ulegli rywalowi  1  : 2. Bramkę dla naszych barw zdobył Marcin Szpila. W meczu o III miejsce nasi zremisowali  1 :1 (bramka Łukasz Grzywna).  W decydujących seriach rzutów karnych nasi piłkarze wygrali 6 : 5. Bramki zdobyli : Mateusz Majkut, Antoni Sołek, Mateusz Kuras, Patryk Tkaczyk, Łukasz Grzywna i Marcin Matuszek. 26.bm. na Orliku w Grodzisku Górnym odbył się turniej powiatowy Gimnazjady w piłce nożnej dziewcząt w, którynm zmierzyły się dwa zespoły z Grodziska. Tym razem triumfowało Grodzisko Górne w stosunku 3:2( bramki dla Grodziska Dolnego zdobyła Gabriela Kojder) .  Gratulujemy!

 • Baw się z nami !!!

   

        „Baw się z nami ” to nazwa konkursu zabaw sprawnościowych dla uczniów klas  I - III szkół podstawowych organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny  Związek Sportowy. Konkurs obejmuje 7 zabaw a mianowicie: a)”sztafeta”  b)”dodawanie skoków” c) „zmiana piłek” d) „bieg w workach” e) „rzuty do żywego kosza” f) „bieg z szarfami”  g) strzały na bramkę”. Każda drużyna liczy 8 zawodników  (4 dziewczynki i 4 chłopców). Suma punktów uzyskana przez drużynę ze wszystkich konkurencji decyduje o końcowej   kolejności  w konkursie.  18 maja br. na kompleksie sportowym "Orlik" w Grodzisku Dolnym odbył się gminny konkurs „Baw się z nami” . W turnieju wystartowały  wszystkie szkoły z terenu gminy Grodzisko Dolne. Uczestnikom sportowej rywalizacji dopisywała znakomita aura, doping zgromadzonej widowni i idealnie przygotowane warunki do  przeprowadzenia konkursu. Po emocjonującej rywalizacji zwyciężyła drużyna SP Wólka Grodziska 35 pkt (opiekun- Paweł Matuszek)  przed SP Grodzisko Górne  33 pkt. (opiekun- Maria Bosak),  SP Chodaczów 25 pkt. (opiekun -Urszula Przeszło), SP Opaleniska 24 pkt. (opiekun- Wojciech Pelic), SP Grodzisko Dolne 22 pkt. (opiekun- Teresa Stępnik) i SP Laszczyny 14 pkt. (opiekun-Anna Mroczka).Zespoły nagrodzone zostały dyplomami , które wręczyła mgr Halina Gdańska. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała gminę na konkursie powiatowym.

        Dwa dni później  tj. 20 maja br. również na „Orliku” w Grodzisku Dolnym odbył się wspomniany wyżej finał powiatowy z udziałem trzech szkół :SP Wierzawice(opiekun Anna Brzoza), SP Kuryłówka (opiekun-Joanna Ćwikła) i SP Wólka Grodziska(opiekun Paweł Matuszek). Tym razem uczniowie z Wólki Grodziskiej ( 15 pkt) spisali się trochę gorzej i musieli uznać wyższość SP Wierzawice (18 pkt). Ostatnie miejsce zajęła drużyna z Kuryłówki( 9 pkt). Drużyna  z Wólki Grodziskiej wystąpiła w składzie: Joanna Karakuła, Kinga Makosiej, Julia Grzywna, Aleksandra Kuczek, Arkadiusz Janusz, Seweryn Babiarz, Maksymilian Misztal, Adrian Makosiej, Zuzanna Żak i Kamila Wróbel. Do zawodów szczebla rejonowego awansował zespół z Wierzawic.  Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • Gminna potyczka!

  19 bm. na stadionie Grodziszczanki rozegrano eliminacje piłkarskie chłopców do powiatowej Gimnazjady w Leżajsku (25.05). Nasi piłkarze pokonali odwiecznego rywala po zaciętym meczu w stosunku 3 : 1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli :Łukasz Grzywna,Marcin Szpila i Mateusz Majkut. Drużyna wystąpiła w składzie. Tomasz Gajda bramka,w polu-Piotr Grabowiec,Łukasz Burszta,Bartosz Marciniec,Marcel Sołek, Dariusz Grabowiec, Łukasz Grzywna,Patryk Tkaczyk,Mateusz Majkut,Marcin Szpila, Mateusz Kuras ,Waldemar Pytel, Antoni Sołek i Marcin Matuszek.Gratulujemy !

 • Grodziszczanki piąte w Kinder+Sport!

  Andżelika Mazur i Barbara Grabowiec zajęły piąte miejsce w finale wojewódzkim mistrzostw Podkarpacia w turnieju Kinder+Sport w "dwójkach". Zawody odbyły się 17 maja br. w Przemyślu. W Grupie D nasze siatkarki po porażce z Tarnobrzegiem I i zwycięstwach z Karpatami Krosno i Stalową Wolą II minimalnie uległy Przemyślowi I , który wawalczył mistrzostwo Podkarpacia. Ostatecznie nasze dziewczęta zostały sklasyfikowane zostały na miejscu piątym. Gratulujemy!

 • Powiatowe zmagania lekkoatletów !!!

  14 maja br. na stadionie lekkoatletycznym w Kuryłowce zmagali się młodzi lekkoaatleci w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. Nasi młodzi lekkoatleci spisali się nieżle. W trójboju dziewcząt nasza drużyna zajęła drugie miejsce z wynikiem 479 pkt za SP Łętownia 488 pkt. , zaś chłopcy uplasowali się na  trzecim miejscu. W czwórboju lekkoatletycznym znakomicie wypadły dziewczęta zajmując pierwsze miejsce z awansem do finałow wojewódzkich. Chłopcy zaqjęli czwarte miejsce. Gratulujemy i trzymamy kciuki za nasze dziewczęta ,które wystąpią w finale wojewódzkim!

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
  Grodzisko Dolne 150
  37-306 Grodzisko Dolne
  woj. podkarpackie
 • 017 2436001

Galeria zdjęć