Nawigacja

 • Nowy plan lekcji na drugi semestr 2014/15 !

  13.02.2015

  Na stronie szkoły  jest dostępny jest nowy plan lekcji na drugi semestr roku szkolnego 2014/15 !

 • Bal karnawałowy 2015!

  W dniach 27 i 28 stycznia br. w naszej szkole odbyły się Bale karnawałowe 2015 dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Miłą  atmosferę przy muzyce serwował DJ Matino!  Zdjęcia w albumie fotograficznym. 

 • Nasze szczypiornistki i szczypiorniści najlepsi w powiecie!

  14 stycznia br . na hali w Grodzisku Dolnym rozegrano  powiatową Gimnazjadę w piłce ręcznej. Tytuł mistrza powiatu zdobyli szczypiorniści i szczypiornistki Gimnazjum w Grodzisku Dolnym pokonując zespoły z Gimnazjum w Kuryłówce! Gratulujemy ! 

 • Wyniki próbnego sprawdzianu klas VI !

  Wyniki próbnego sprawdzianu klas VI z Nowej Ery - listopad 2014  są dostępne w module sprawdzian i egzamin na podstronie  o tym samym tytule. Zapraszamy uczniów do zaopoznania sie z nimi !

 • Zimowa przerwa świąteczna!

  Zimowa przerwa świąteczna rozpocznie się 22 grudnia i potrwa do 1 stycznia 2015. Z uwagi,że dni- 2 i 5 stycznia 2015 są dniami wolnymi od zajęć lekcyjnych, zaś 6 stycznia przypada Święto Trzech Króli - nauka w szkole rozpocznie się w środę 7 stycznia 2015.

 • Spotkanie opłatkowe 2014 !

  19 grudnia 2014 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Grodzisku Dolnym miało miejsce w uroczyste i we  wspaniałej atmosferze   spotkanie opłatkowe. Uczniowie wraz z chórem szkolnym przygotowali okolicznościowe przedstawienie. Potem były życzenia Dyrektor Szkoły mgr Haliny Gdańskiej i wspólne połamenie się opłatkiem. Zdjęcia w albumie fotograficznym!

 • Zwycięstwa pływackiego rodzeństwa !

  2 grudnia br. na pływalni "Oceanik "w Leżajsku odbyły się powiatowe Igrzyska Młodziezy Szkolnej i Gimnazjada w pływaniu. Znakomity występ zanotowało rodzeństwo Laura i Bartosz Marciniec , którzy bezapelacyjnie zwyciężyli na swoim dystansie tj. 50m stylem grzbietowym. Gratulujemy !

 • Andrzejkowe zabawy !

  26 i 27 listopada br. uczniowie naszej szkoły bawili sie na tradycyjnej zabawie andrzejkowej. Wspaniały nastrój zabawy był udziałem wszystkich uczniów. Zabawę prowadził  jak zwykle DJ Matino! Zdjęcia album fotograficzny!

 • 11 listopada 1918-2014!

  7 listopada 2014 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości! Młodzież pod kierunkiem pani mgr Alicji Zalepy przygotowali ciekawy program artystyczny wraz z chórem szkolnym pani mgr Alicji Dubiel. Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • Sukcesy najmłodszych w rozgrywkach o Puchar Tymbarku !

  Po wygranej naszych pilkarek w kategorii U-12 o puchar Tymbarku po kolejne zwycięstwo sięgnęli nasi najmłodsi w kategorii U-8. 29 października na hali w Grodzisku Dolnym dziewczęta pokonały  SP Grodzisko Górne 2:0 zaś chłopcy rówieśników z Grodziska  Górnego 5 : 1 tym samym awansując do finało wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę przyszłego roku.  Gorzej wypadli nasi piłkarki i piłkarze z kategorii U-10 nktórzy w swoich turniejach uplasowali sie na miejscu  drugim i trzecim. Zdjęcia w albumie fotograficznym. Gratulujemy!

 • Sukces naszych piłkarek!

  W rozegranym  28.bm. - XV piłkarskim turnieju powiatowym o Puchar Tymbarku nasze piłkarki okazały się najlepsze! Pokonały rywalki z SP Sarzyna 7 :0 dalej  SP Ruda Łańcucka rownież 7 : 0 i w finale odwieczne rywalki z SP Grodzisko Górne  1 : 0.  Rewelacyjny talent strzelecki wykazała Amdżelika Mazur , która zdoła 10 bramek! Zwycięstwo w turnieju dało naszym piłkarkom awans do finałow wojewódzkich , które zostaną rozegrane na wiosnę przyszłego roku w Rzeszowie. Autorkami sukcesu są : Paulina Chmura - bramkarz i zawodniczki w polu - Andżelika Mazur,Amelia Rząsa,Teresa Sołek,Gabriela Rączka,Wiktoria Gdańska,Iwona Rynasiewicz,Regina Boroń,Klaudia Majkut,Aleksandra Mroszczyk i Gabriela Mazurek. Gratulujemy!

 • Szkolny Mistrz Ortografii !

  27 października br. odbył sie szkolny konkurs o tutuł Mistrza Ortografii wśród uczniów klas IV. Tytuł  mistrzowski zdobyły Wiktoria Joniec oraz Wiktoria Gdańska

 • Święto Patrona Szkoły !

  16 października br. tradycyjnie odchodzono w naszej szkole Święto Patrona Szkoły -już Świętego Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczęto mszą św. w kościele parafialnym a potem okolicznościowym przedstawieniem na hali sportowej w szkole. Zdjęcia w albumie fotograficznym

 • Otrzęsiny w Gimazjum!

  9 października br. na małej sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka dla uczniów gimnazjum polączona z otrzęsinami  pierwszoklasistów. Była dużo zabawy i śmiechu. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Matino. Dzień wcześniej na dyskotece bawili się uczniowie szkoły podstawowej. Zdjęcia w albumie fotograficznym ....

 • Piotr Grabowiec brązowym medalistą Gimnazjady!

  Piotr Grabowiec został brązowym medalistą lekkoatletycznych mistrzostw województwa podkarpackiwego w ramach Gimnazjady w w rzucie oszczepem. W drugiej serii rzutów osiągnął rezultat 36,92 metra , który zapewnił mu brązowy medal. Na tych samych zawodach Karolina Czerwonka uzyskała w tej  samej konkurencji wynik 21,13 m i zajęła  ósme miejsce . Zdjęcia w albumie fotograficznym. Gratulujemy !

 • Pasowanie na ucznia klasy I !

  1 października br. w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia dzieci z klasy pierwszej. Dzieci przygotowały i przedstawiły krótki program artystyczny dla rodziców. Pasowania dokonała Dyrektor Zespołu Szkól mgr Halina Gdańska. Zdjęcia w albumie fotograficznym...

 • Gminne biegi przełajowe !

   

  W dniu 25 września  br. wokół zbiornika wodnego „Czyste” w Grodzisku Dolnym  odbyły się gminne indywidualne biegi  przełajowe . Organizatorem zawodów były gminne struktury  Szkolnego  Związku Sportowego. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej  na dystansach  500metrów (klasy IV)  i 1000 ( klasy V i VI) zarówno w kategorii  dziewcząt i chłopców.W Gimnazjadzie  uczniowie  biegali na dystansie 1000 metrów dziewczęta z klas I oraz II i III .Chłopcy mieli dłuższe dystanse,  klasy  I –sze  1200 metrów  i  pozostałe klasy  II i III-cie  1500 metrów. W zawodach na starcie łącznie stanęło  118 biegaczy. Na trasach biegu panowała zacięta rywalizacja. Najlepsza trójka  każdego biegu honorowana była  na podium okolicznościowym dyplomem  i razem z pozostałymi  biegaczami  z pierwszej siódemki   kwalifikacją  do zawodów szczebla powiatowego. Biegaczom sprzyjała dobra pogoda.  Po biegach uczniowie mogli gościnnie skorzystać z obiektów„Igloo” i „ Stodoła”  państwa Adamczyków. Wyniki biegów i zdjęcia w zakładce Sport i Album Fotograficzny

   

   

   

 • Plan lekcji na rok szkolny 2014/14!

  30.08.2014

   W zakładce Plan Lekcji jest dostępny plan lekcji na nowy rok szkolny 2014/15 !

 • Inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015!

  Nowy rok szkolny 2014/2015 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym rozpocznie się w dniu 1 września br. tradycyjnie mszą św. w kościele parafialnym o godzinie 900.Potem odbędzie się krótkie spotkanie w szkole część ogólna i z wychowawcami. Dowozy do kościoła dla uczniów z  Laszczyn i Chodaczowa  początek kursu godzina 800, dla uczniów z Nowego Grodziska i Chałupek Dębiańskich  dowozy godzina 830. Przewozy w tym roku szkolnym realizować będzie PKS Leżajsk. Serdecznie wszystkich uczniów zapraszamy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego !

 • Coraz bliżej do nowego roku szkolnego!

  Coraz bliżej do nowego roku szkolnego 2014/15 a  w naszej szkole remont w pełni ! Wnętrze szkoły zmieni diametralnie swój wygląd. Zdjęcia w albumie fotograficznym! KB

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
  Grodzisko Dolne 150
  37-306 Grodzisko Dolne
  woj. podkarpackie
 • 017 2436001

Galeria zdjęć