Nawigacja

 •      12 listopada w gminnej bibliotece uczniowie naszego gimnazjum przedstawili inscenizację bajki H.CH. Andersena "Brzydkie Kaczątko"  ...                 Zobacz zdjęcia...

 • 16.11.2015

       Uczniowie klasy 2c gim. wraz z opiek. panią Jadwigą Chmura biorą udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Gothe - Institut w Warszawie...

 • Święto Niepodległości

     

    10 listopada 2015 r. uroczystą akademią uczciliśmy Święto Niepodległości.

             Zobacz zdjęcia

 •      Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w III Wojewódzkim Przeglądzie Poezji i Piosenki „W hołdzie Janowi Pawłowi II”  w Gorzycach. Soliści wraz  z zespołem wokalnym zaprezentowali wysoki poziom artystyczny.

 •     Uczennice Justyna Różycka z klasy 3a zajęła III miejsce, a Izabela Dzierga z klasy 2b została wyróżniona.

 •      13 października 2015 r. nasza szkoła uroczyście obchodziła święta: Patrona Zespołu Szkół w Grodzisku Dolnym - św. Jana Pawła II i Dzień Edukacji Narodowej.       Zobacz zdjęcia

      

 • Pasowanie na ucznia

          W dniu 12.10.2015 r. uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia. Dzieci w części artystycznej zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce. Aktu pasowania dokonała dyrektor pani mgr H. Gdańska.

  Zobacz zdjęcia....

 • SP Grodzisko Dolne górą!

  15 września 2015 na Orliku w Grodzisku Dolnym odbyły się  piłkarskie turnieje eliminacyjne  o Puchar Premiera RP VI edycja. W turniejach rywalizowały dziewczęta i chłopcy z rocznika 2004 i młodsi. Zdecydowanie najlepsi  zarówno u dziewcząt i chłopców okazały się zespoły z SP Grodzisko Dolne. Dalsze lokaty zajęły drużyny z SP Grodzisko Górne i SP Wólka Grodziska. Gratulujemy!!!

 • Aktualizacja danych

  14.09.2015 Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Zmiana planu lekcji !!!

  Od poniedziałku 14.09. 2015 nastąpiła zmiana planu lekcji. Nowy plan dostępny  do wglądu w zakładkach plan lekcji jak również w wersji mobilnej na komórki.

 • 07.09.2015

    W ramach wizytacji Parafii Grodzisko Dolne w naszej szkole odbyło się spotkanie z ks. biskupem Adamem Szalem.

  Kliknij na tekst ->  (zdjęcia w albumie)

 • Plan lekcji na rok szkolny 2015/16

  Nowy rozkład lekcji dla szkoły podstawowej i gimnazjum na rok szkolny 2015/16 jest dostępny w zakładkach:  plan lekcji i  także w wersji mobilnej na komórki !!!

 • Pożegnanie klas 6-tych SP i 3-cich Gim!!!

  26 czerwca br. na hali sportowej w naszej szkole nastąpiło pożegnanie klas szóstych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum przez klasy młodsze. Klasy piate i drugie gimnazjum przygotowały ciekawe programy artystyczne oraz wręczyły pamiątkowe upominki naszym absolwentom. Podczas tej uroczystości  pani dyrektor Halina Gdańska wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, za 100% frekwencję sukcesy sportowe, prace na rzecz szkoły i inne osiągnięcia w konkursach. Zdjęcia w albumie fotograficznym!!!  

 • Szkolny turniej handballa !

  23 czerwca br. na naszej hali sportowej  zorganizowano szkolny turniej hadballa dla wszsystkich klas gimnazjum. Zespoły każdej z klas wystąpiły w mieszanych składach (5-ciu chłopców i 2 dziewczyny). Rywalizowano system "każdy z każdym". Wśród klas pierwszych zwyciężyła klasa IA przed IB i IC. W pozostałych klasach kolejność była następująca: IIIB przed IIIA , IIB i IIA.

 • Dziewczęta najlepsze w mini piłce nożnej w powiecie !

  16 czerwca  br.  na Orliku w Grodzisku Górnym rozegrano turniej powiatowy mini piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pod nieobecność dziewcząt z klasy szóstej , które były na wycieczce, znakomicie zastąpiły ich koleżanki z  klasy czwartej. Nasze młode piłkarki ograły starsze koleżanki z Wólki Grodziskiej , Leżajska i Kuryłówki zajmując pierwsze miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie Paulina Chmura w bramce;  w polu- Andżelika Mazur, Teresa Sołek,Gabriela Rączka, Wiktoria Gdańska,Amelia Rząsa, Paulina Baj,Aleksandra Rydzik i Iga Przeszło. W turnieju chłopców, który rozegrano w Grodzisku Dolnym nasi chłopcy zajęli czwarte miejsce.

 • Patryk Tkaczyk zwycięża w biegu "Marysin 2015"

  12 czerwca br. na terenie Nadleśnictwa Leżajsk w okolicach zabytkowej gajówki Marysin rozegrano  I bieg leśny na dystansie 2,6 kilometra dla dziewcząt i chłopców. W biegu wystąpiły zespoły z pięciu gimnazjum powiatu leżajskiego. Znakomicie wypadły biegaczki i biegacze z naszego gimnazjum. W konkurencji dziewcząt nasze zawodniczki uplasowały się:  czwarta była Zuzanna Rusinek(15,37 min. ) ,piąta Małgorzata Buniowska (15,51 min.) , szósta Patrycja Rączka (15,55 min.). Na dalszej pozycji uplasowała się Wioletta Boroń (19,12 min.). Wśród chłopców bezkonkurencyjny był Patryk Tkaczyk , który zwyciężył czasem 10,22 min. Na wysokim czwartym  i piątym miejscu uplasowali się Krystian Olszowy (11,19 min) i Mateusz Majkut (11,33 min.). Gratulujemy !!!

 • Finał wojewódzki Ligi LA !!!

  9 czerwca br. na stadionie Resovii rozegrano finał drużynowej ligi lekkoatletycznej dla gimnazjum dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców z Gimnazjum w Grodzisku Dolnym na finałach wystąpiła w osłabionym składzie z uwagi na wyjazd części uczniów na wycieczkę.Ostatecznie uplasowała sie na 19 miejscu z dorobkiem 988 pkt. Na zawodach rewelacyjnie wypadł na dystansie 300 metrów Marcin Czerwonka, który wynikiem 39,18 sekundy zajął 6 miejsce i zdobył 146 pkt do klasyfikacji. Stosunkowo niezłe wyniki zanotowali Patryk Tkaczyk na 1000m - 3,02,78 min i Michał Leja w oszczepie -33,94 metra.W zawodach wystąpiła drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum, gdzie z dorobkiem 655 pkt zajęła ostatecznie 23 miejsce. 

 • Ania Rydzik piąta w województwie !!!

  Anna Rydzik zajęła wysokie piąte miejsce w indywidualnych mistrzostwach  szkół Podkarpacia w szachach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które rozegrano w Górnie 9 czerwca br.. W kategorii wiekowej urodzeni  w 2005 i młodsi wystartowało 32 zawodniczek. Grano na długości  9 rund, w tempie 10-15 minut na zawodnika. Ania ostatecznie zgromadziła 6 pkt.  W tej kategori u chłopców wystartowało 66 zawodników a nasz uczeń  Marcin Wlazło z dorobkiem 3 pkt zajął 56 lokatę  W kategorii  wiekowej urodzeni  w 2002 i młodsi wystąpiła Barbara Grabowiec(rocznik 2004) uplasowała się na 18 pozycji z dorobkiem 4,5 pkt na 33 zawodniczki startujące. Dzień póżniej rywalizowali gimnazjaliści , gdzie Gimnazjum Grodzisko Dolne reprezentowali  Michał Leja (3 pkt) i Tomasz Chmielecki (2,5 pkt) zajęli odpowiednio 37 i 38 miejsce na 40 startujących..Gratulujemy !!!

 • Piknik Rodzinny 2015 !!!

  Szkolne Koło Caritas wespół z parafialnym kołem Caritas i Gminnym Osrodkiem Kultury zoorganizowało dla uczniów i rodziców piknik rodzinny w dmiu 14 czerwca br.  Przy wspaniałej pogodzie i licznej widowni wystąpiły uczniowie z ciekawie opracowanym programem artystycznym. Gwoździem programu był wystep zespołu "Twoje Niebo". Poza tym było wiele atrakcji i pokazów strażackich.  Działał w szerokim zakresie bufet obsługiwany przez uczniów. Piknik w opinii większości był udany i wydaje sie ,że na stałe zagości w naszej szkole! W albumie  fotograficznym zdjęcia !

 • Gabriela Kojder i Marek Gałusza najlepsi w mikstach !

  Z okazji Dnia Dziecka  na naszej hali sportowej 1 czerwca zorganizowano turniej mikstów siatkarskich dla gimnazjalistów . W turnieju wystartowało 16 par z Gimnazjum z Grodziska Dolnego i Górnego. Grano systemem " kazdy z każdym"  w grupach i dalej pucharowym. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji zwyciężyli  Gabriela Kojder i Marek Gałusza przed Izabela Wojtyna i Łukasz Grzywna oraz  Paulina Maj i Darek Grabowiec. Zdjęcia w albumie fotograficznym !

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
  Grodzisko Dolne 150
  37-306 Grodzisko Dolne
  woj. podkarpackie
 • 017 2436001

Galeria zdjęć