Nawigacja

 • 17.03.2015

  Pytania do konkursu o Janie Pawle II edycja 2015r.

 • Pierwszy Dzień Wiosny 2015 !

  20 marca br. społeczność naszej szkoły przywitała pierwszy dzień wiosny  orginalnymi strojami! Na czwartej godzinie lekcyjnej na hali sportowej odbył się tradycyjnie przemarsz przebierańców i okazyjne  krótkie przedstawienia . Nallepiej przebrani uczniowie i klasy zostali nagrodzeni słodkimi prezentami . Zdjęcia w albumie fotograficznym !!!

 • Mali piekarze!!!

  18 marca br. uczniowie klas szóstych  z naszej szkoły gościli  w piekarni Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Żołyni. Nasi młodzi piekarze na zaproszenie taty A. Bęben spróbowali swoich sił w tym niezmiernie ważnym  niezbędnym zawodzie. W ramach preorientacji zawodowej poznali wszystkie uroki tego pięknego zawodu. Ciekawe zdjęcia z tego wypoadu można oglądać w albumie fotograficznym. Z rozmów  z uczniami wynika , że w przyszłości w Grodzisku  piekarzy  nie zabraknie!!! 

 • Powiatowe szachy !!!

  13 marca 2015r.  w Szkole Podstawowej nr 1  oraz w Gimnazjum Miejskim w Leżajsku rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjadę w szachach indywidualnych. Nasi młodzi adepci gry królewskiej zanotowali niezły występ. W rywalizacji dziewcząt w kategorii klas I-III(rocznik2005) Anna Rydzik zajęła II miejsce, zaś Marcin Wlazło w tej kategorii wśród chłopców  V miejsce ; w kategorii klas IV-VI wśród dziewcząt III miejsce zajęła Barbara Grabowiec, VII miejsce Gabriela Kulińska, VIII Aneta Bęben , zaś wśród chłopców Krzysztof Danak uplasował sie na XIII miejscu. W Gimnazjadzie wśród dziewcząt Zuzanna Chmura była VI , rewelacyjnie spisali się chłopcy II miejsce wywalczył Tomasz Chmielecki a IV miejsce Michał Leja. Miejsca od 1 do 4 premiowane awnsem do finałow wojewódzkich. Gratulujemy !!!

 • Rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum 2015 !!!

                                                                                               

   

   Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym  ogłasza zapisy na rok szkolny 2015/2016;

   

  - dzieci 6 i 7 letnich do klasy pierwszej szkoły podstawowej /obowiązek szkolny obejmuje dzieci 7-letnie (rocznik 2008) urodzone w drugiej połowie roku tj. od 1 lipca do 31 stycznia  i 6-letnie (rocznik 2009)  oraz

  -  uczniów klas szóstych do klasy pierwszej  gimnazjum.

  Zapisy trwają od 10 marca do 30 kwietnia w godzinach od 800 do 1500. Rodzice zobowiązani są do złożenia podań w sekretariacie szkoły /formularz podania oraz zasady rekrutacji do klasy pierwszej dostępne są na stronie  www.zsgd.edupage.org    w zakładce „Dla ucznia” lub w sekretariacie szkoły/

   

  Do klasy pierwszej przyjmowane są :                                                                                                             

   - z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły podstawowej lub gimnazjum,         

   - na wniosek rodziców dzieci spoza obwodu, w miarę dysponowania wolnymi miejscami.

    

   Kontakt:  Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym,  37 – 306 Grodzisko Dolne 150, tel. 17 24 36 001

   

                                                                                               

   

           

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

                                                                                                    

                                                                                                                                

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Rekrutacja do przedszkola 2015 !!!

  Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym          

           ogłasza nabór do Przedszkola Samorządowego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II na rok szkolny 2015/16

   

  Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 3-5 lat zamieszkałe na terenie Gminy Grodzisko Dolne. Dzieci spoza Gminy Grodzisko Dolne mogą być przyjęte po zaspokojeniu potrzeb mieszkańców Gminy Grodzisko Dolne.

  Zapisy odbywać się będą  w sekretariacie szkoły w dniach od 10 marca do 10 kwietnia w godzinach od 800 do 1500, przy czym rodzice dzieci już uczęszczających składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego natomiast pozostali „Kartę zgłoszeń dziecka”.

  Dokumenty dostępne są na stronie www.zsgd.edupage.org  w zakładce „Dla Rodziców” lub bezpośrednio w sekretariacie zespołu szkół, gdzie znajdują się również zasady rekrutacji do przedszkola.

  Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 15 kwietnia 2015 roku

  Placówka oprócz zajęć wychowania przedszkolnego oferuje bezpłatnie zajęcia dodatkowe z rytmiki, języka angielskiego, religii oraz opiekę logopedyczną i pedagoga.

  Kontakt:  Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym,  37 – 306 Grodzisko Dolne 150, tel. 17 24 36 001      

 • Zmagania szczypiornist/ek/ów !

  Za nami zmagania rejonowe naszych szczypiornistek i szczypiornistów w zawodach rejonowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. Znakomicie spisały się dziewczęta zarówno ze szkoły podstawowej jak gimnazjum ,które awansowały do pólfinałów wojewódzkich . Chłopcy natomiast na turniejach wyjazdowych ulegli rywalom po zaciętej walce. Gratulujemy!

 • Rekolekcje wielkopostne 2015!

  W dniach 9 i 10 marca br. w naszej szkole odbędą się rekolekcje wielkopostne 2015. Program rekolekcji w zakładce dla uczniów!

 • Nowy plan lekcji na drugi semestr 2014/15 !

  13.02.2015

  Na stronie szkoły  jest dostępny jest nowy plan lekcji na drugi semestr roku szkolnego 2014/15 !

 • Bal karnawałowy 2015!

  W dniach 27 i 28 stycznia br. w naszej szkole odbyły się Bale karnawałowe 2015 dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Miłą  atmosferę przy muzyce serwował DJ Matino!  Zdjęcia w albumie fotograficznym. 

 • Nasze szczypiornistki i szczypiorniści najlepsi w powiecie!

  14 stycznia br . na hali w Grodzisku Dolnym rozegrano  powiatową Gimnazjadę w piłce ręcznej. Tytuł mistrza powiatu zdobyli szczypiorniści i szczypiornistki Gimnazjum w Grodzisku Dolnym pokonując zespoły z Gimnazjum w Kuryłówce! Gratulujemy ! 

 • Wyniki próbnego sprawdzianu klas VI !

  Wyniki próbnego sprawdzianu klas VI z Nowej Ery - listopad 2014  są dostępne w module sprawdzian i egzamin na podstronie  o tym samym tytule. Zapraszamy uczniów do zaopoznania sie z nimi !

 • Zimowa przerwa świąteczna!

  Zimowa przerwa świąteczna rozpocznie się 22 grudnia i potrwa do 1 stycznia 2015. Z uwagi,że dni- 2 i 5 stycznia 2015 są dniami wolnymi od zajęć lekcyjnych, zaś 6 stycznia przypada Święto Trzech Króli - nauka w szkole rozpocznie się w środę 7 stycznia 2015.

 • Spotkanie opłatkowe 2014 !

  19 grudnia 2014 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Grodzisku Dolnym miało miejsce w uroczyste i we  wspaniałej atmosferze   spotkanie opłatkowe. Uczniowie wraz z chórem szkolnym przygotowali okolicznościowe przedstawienie. Potem były życzenia Dyrektor Szkoły mgr Haliny Gdańskiej i wspólne połamenie się opłatkiem. Zdjęcia w albumie fotograficznym!

 • Zwycięstwa pływackiego rodzeństwa !

  2 grudnia br. na pływalni "Oceanik "w Leżajsku odbyły się powiatowe Igrzyska Młodziezy Szkolnej i Gimnazjada w pływaniu. Znakomity występ zanotowało rodzeństwo Laura i Bartosz Marciniec , którzy bezapelacyjnie zwyciężyli na swoim dystansie tj. 50m stylem grzbietowym. Gratulujemy !

 • Andrzejkowe zabawy !

  26 i 27 listopada br. uczniowie naszej szkoły bawili sie na tradycyjnej zabawie andrzejkowej. Wspaniały nastrój zabawy był udziałem wszystkich uczniów. Zabawę prowadził  jak zwykle DJ Matino! Zdjęcia album fotograficzny!

 • 11 listopada 1918-2014!

  7 listopada 2014 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości! Młodzież pod kierunkiem pani mgr Alicji Zalepy przygotowali ciekawy program artystyczny wraz z chórem szkolnym pani mgr Alicji Dubiel. Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • Sukcesy najmłodszych w rozgrywkach o Puchar Tymbarku !

  Po wygranej naszych pilkarek w kategorii U-12 o puchar Tymbarku po kolejne zwycięstwo sięgnęli nasi najmłodsi w kategorii U-8. 29 października na hali w Grodzisku Dolnym dziewczęta pokonały  SP Grodzisko Górne 2:0 zaś chłopcy rówieśników z Grodziska  Górnego 5 : 1 tym samym awansując do finało wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę przyszłego roku.  Gorzej wypadli nasi piłkarki i piłkarze z kategorii U-10 nktórzy w swoich turniejach uplasowali sie na miejscu  drugim i trzecim. Zdjęcia w albumie fotograficznym. Gratulujemy!

 • Sukces naszych piłkarek!

  W rozegranym  28.bm. - XV piłkarskim turnieju powiatowym o Puchar Tymbarku nasze piłkarki okazały się najlepsze! Pokonały rywalki z SP Sarzyna 7 :0 dalej  SP Ruda Łańcucka rownież 7 : 0 i w finale odwieczne rywalki z SP Grodzisko Górne  1 : 0.  Rewelacyjny talent strzelecki wykazała Amdżelika Mazur , która zdoła 10 bramek! Zwycięstwo w turnieju dało naszym piłkarkom awans do finałow wojewódzkich , które zostaną rozegrane na wiosnę przyszłego roku w Rzeszowie. Autorkami sukcesu są : Paulina Chmura - bramkarz i zawodniczki w polu - Andżelika Mazur,Amelia Rząsa,Teresa Sołek,Gabriela Rączka,Wiktoria Gdańska,Iwona Rynasiewicz,Regina Boroń,Klaudia Majkut,Aleksandra Mroszczyk i Gabriela Mazurek. Gratulujemy!

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
  Grodzisko Dolne 150
  37-306 Grodzisko Dolne
  woj. podkarpackie
 • 017 2436001

Galeria zdjęć