Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
Strona główna
 • Aktualizacja danych

  07.09.2014 Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Plan lekcji na rok szkolny 2014/14!

  30.08.2014

   W zakładce Plan Lekcji jest dostępny plan lekcji na nowy rok szkolny 2014/15 !

 • Inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015!

  Nowy rok szkolny 2014/2015 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym rozpocznie się w dniu 1 września br. tradycyjnie mszą św. w kościele parafialnym o godzinie 900.Potem odbędzie się krótkie spotkanie w szkole część ogólna i z wychowawcami. Dowozy do kościoła dla uczniów z  Laszczyn i Chodaczowa  początek kursu godzina 800, dla uczniów z Nowego Grodziska i Chałupek Dębiańskich  dowozy godzina 830. Przewozy w tym roku szkolnym realizować będzie PKS Leżajsk. Serdecznie wszystkich uczniów zapraszamy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego !

 • Coraz bliżej do nowego roku szkolnego!

  Coraz bliżej do nowego roku szkolnego 2014/15 a  w naszej szkole remont w pełni ! Wnętrze szkoły zmieni diametralnie swój wygląd. Zdjęcia w albumie fotograficznym! KB

 • Koniec roku szkolnego 2013/14!

  W dniu 26.06 br. odbyło sie w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym uroczyste pożegnanie absolwentów szkoły i wręczenie nagród  na zakończenie roku szkolnego 2013/14 za wyniki w nauce , 100% frekwencję, czołowe lokaty w konkursach , w sporcie, za wyróżniającą działalność w rożnych dziedzinach szkolnych. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy mgr Jacek Chmura,  przewodniczący Rady Gminy mgr Jerzy Gdański ,dyrektor Zespołu Ekonomiczno- Oświatowego  mgr Maria Rydzik, ks. proboszcz parafii pw. Św. Barbary i Anny mgr Jan Kuca, liczni rodzice. Władze gminy Grodzisko Dolne wręczyły nagrody dla najlepszych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w nauce oraz egzaminach. W tym roku otrzymali je : Bartosz Bosak, Kinga Joniec i Kamila Salwach ( ze sp) i Agnieszka Rydzik, Błażej Kondub, Elżbieta Gdańska i Michalina Majkut ( z gim.)  Po części artystycznej w wykonaniu uczniów nagrody wręczyła dyrektor Zespołu Szkół mgr Halina Gdańska. Pożegnano kończących pracę w szkole mgr Czesławę Zalepę i ks. mgr Łukasza Staszewskiego. Natomiast w dniu 27.06 br w kościele w Grodzisku Dolnym odbyła się dziękczynna Msza Św. i rozdanie świadectw . Liczne zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2014/15 !

  Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2014/15  został opublikowany w module strona dla ucznia! Takowy zestaw będzie wywieszony na drzwiach szkoły do wglądu. Uczniowie klas I szkoły podstawowej nie kupują żadnych podręczników poza religią. Prosimy o zapoznanie sie z nim!

 • Konkurs "Mistrz ortografii 2014"

  W dniu 22.05.2014r. w naszej szkole odbył się II Gminny Konkurs Ortograficzny  o tytuł „Mistrza Ortografii”. Brali w nim udział uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: klasy I- III i klasy IV-VI. W obydwu grupach uczniowie pisali dyktando o stopniu trudności dopasowanym do poziomu wiedzy uczniów.

  Gminnym Mistrzem Ortografii uczniów klas I-III została Amelia Rząsa ze Szkoły Podstawowej w Grodzisku Dolnym, II miejsce zajął Kacper Stopyra również z Grodziska Dolnego, a trzecie Karolina Kulpa ze Szkoły Podstawowej im. prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym.   

  W kategorii uczniów starszych zwyciężył Dawid Różycki  ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Wólce Grodziskiej,  II miejsce zdobyła Weronice Śnieżek z Opalenisk, a III  Wojciech Kulpa z Grodziska Górnego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy osiągniętych pozycji i znajomości zasad pisowni polskiej.

 • SP Grodzisko Dolne najlepsze w konkursie "Baw się z nami!"

  Drużyna z klasy III SP dwukrotnie zwyciężyła w elimacjach konkursu "Baw się z nami" najpierw gminnych ,potem powiatowych. Gratulujemy!!!

 • Profesjonaliści...

  Drużyna gimnazjum w składzie Mateusz Urban, Patryk Rusinek, Paweł Słysz kolejny raz zajęła I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W klasyfikacji indywidualnej Mateusz Urban zajął II, Patryk Rusinek IV, a Paweł Słysz VI miejsce. Nasza druzyna będzie reprezentowała powiat leżajski w finale wojewódzkim 15.05.2014 r. Życzymy dalszych sukcesów...

 • Powiatowe eliminacje OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom"

  Ucz. naszego gimnazjum zajeli czołowe lokaty w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarowej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Krystian Poterek zajął I miejsce, a Wiktoria Czerwonka II w w/w turnieju. Krystian będzie reprezentował powiat leżajski w finale wojewódzkim 28.05.2014 r. Życzymy dalszych sukcesów...

 • Sukcesy historyczne!

  17 grudnia 2013 roku w Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym odbył sie I etap czwartej edycji Powiatowego Konkursu Historycznego "Rzeczypospolita w XVII wieku" (wiek wojen). Do II etapu , który odbył sie 18 marca 2014 roku w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie zakwalifikowało się 4 uczniównaszego gimnazjum.Komisja konkursowa spośród 18 uczniów z 11 szkół biorących udział w tej części konkursu wyłoniła 7 laureatów. W tej grupie znalazło się 3 uczniów naszego gimnazjum tj. Agnieszka Rydzik - I miejsce, Hubert Rynasiewicz -IV miejsce i Błażej Kondub -VII miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Dzień Flagi, Święto Maryji Królowej Polski i rocznica Konstytucji 3 Maja

  W miniona środę tj 30 kwietnia br. w przeddzień weekendu majowego  w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona tak ważnym w życiu narodu wydarzeniom jak Dzień Flagi, Święto Maryji Królowej Polski i  rocznica Konstytucji 3 Maja. Młodzież pod kierunkiem nauczycieli anny Kosior, Barbary Rynasiewicz i Alicji Dubiel  przedstawiła okolicznościowy spektakl , który został nagrodzony gromkimi brawami. Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok 2014/2015 !

  W zakładce dla rodziców znajduje się lista dzieci przyjętych do Przeszkola  Samorządowego w Grodzisku Dolnym na rok szkolny 2014/2015.

 • Strona dla uczniów

  24.04.2014

  Powiatowy Konkurs

  "Z Janem Pawłem II w Trzecie Tysiąclecie"

 • Wiosenna przerwa Wielkanocna w nauce!

  W dniach 17-22 kwietnia br. nastąpi dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wiosenna przerwa w nauce z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Uczniowie szkoły podstawowej wracają do szkoły 23 kwietnia br. Uczniowie klas III gimnazjum w dniach 23- 25 kwietnia br. pisza  egzaminy gimnazjalne z języka polskiego,historii,wos,matematyki, przedmiotów  przyrodniczych (biologia, chemia,geografia,fizyka) i języków obcych. Pozostali uczniowie z klas I i II gimnazjum przychodzą dalej kontynuować naukę od 28 kwietnia. br.

 • Nasze piłkarki wicemistrzyniami województwa!

  Nasze piłkarki z klasy III szkoły podstawowej w finałach wojewódzkich "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku zajęły drugie miejsce i zostały wicemistrzyniami województwa! Oto autorki sukcesu: Barbara Grabowiec, Andżelika Mazur,Amelia Rząsa, Elwira Krauz, Wiktoria Gdańska,Anna Rydzik,Teresa Sołek, Gabriela Rączka, Aneta Przeszło, Julia Stępień, Gabriela Mazurek, Klaudia Majkut.  Najlepszą bramkarką turnieju została uznana Barbara Grabowiec! Gratulujemy!

 • Błażej Kondub finalistą!

  Uczeń klasy 3c gimnazjum Błażej Kondub uzyskał tytuł  finalisty wojewódzkiego konkursu wiedzy o społeczeństwie pn . "Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej" otrzymując 76,25 % punktów. Gratulujemy!

 • Strona dla uczniów

  23.03.2014

  Pytania do szkolnego konkursu o Błogosławionym Jania Pawle II do pobrania w dziale "Strona dla ucznia".

  Powodzenia!!!

 • Rekolekcje 2014 !

  24.03.2014

  W zakładce strona dla uczniów zamieszczono harmonogram rekolekcji ,które odbędą się 27 i 28 marca br.

 • Zmagania naszych szczypiornis/tek i /tów !

  Zakończyły się zmagania naszych piłkarek i piłkarzy ręcznych na etapie półfinałów wojewódzkich. Obydwa turnieje (14 i 18 bm.) rozegrano w Medyce . Nasz zawodniczki i zawodnicy uplasowali się na IV miejscach , po "gospodarskim" sędziowaniu miejscowych arbitrów.

strona: