Nawigacja

 • 17.03.2015

  Pytania do konkursu o Janie Pawle II edycja 2015r.

 • OTWP - "Młodzież Zapobiega Pożarom"

  20.04.2015

   

   Gminne eliminacje OTWP - "Młodzież Zapobiega Pożarom"

  Naszą szkołę reprezentowały uczennice w dwóch kategoriach:

  - grupa I (szkoły podstawowe),

  - grupa II (gimnazja)

  Wszystkie uczestniczki turnieju (naszej szkoły) zakwalifikowały się do eliminacji powiatowych zajmując miejsca:

  - grupa I:

       I - Anna Rydzik kl. 6a,

       II - Aneta Bęben kl. 6a

       III - Brygida Szałapska kl. 6b

  - grupa II:

       II - Wiktoria Czerwonka kl.3a,

       III - Katarzyna Grzywna 3b.

  W turnieju uczestniczyły drużyny szkół z Grodziska Dolnego, Grodziska Górnego i Wólki Grodziskiej.

  Do eliminacji powiatowych kwalifikuje się trzech najlepszych uczniów z każdej grupy.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

   

 • Egzaminy gimnazjalne 2015 !

  W dniach 21-23 kwietnia br. uczniowie klas trzecich gimnazjum przystąpili do egzaminów gimnazjalnych. W pierwszym dniu tj. 21.04. zdają egzamin z hitorii i Wos-u potem z języka polskiego. W drugim dniu z przedmiotów przyrodniczych i matematyki,zaś w ostatnim dniu z części językowej. Wszyscy życzymy powodzenia na egzaminach. Zdjęcia z ostatnich chwil przed egzaminem w albumie fotograficznym.

 • Sportowe sukcesy naszych uczniów !!!

  W ostatnim  poświątecznym okresie nasi uczniowie zanotowali szereg sukcesów. W finale wojewódzkim turnieju "Zpodwórka na stadion" o Puchar Tymbarku ,który odbył się w Stalowej Woli 14 i 15 bm. dziewczęta  w kategorii U-8 zajęły doskonałe trzecie miejsce, w kategorii U-12 także nasze dziewczęta w rywalizacji z o rok starszymi rywalkami zostały sklasyfikowane na miejscu 5-8. W turnieju barażowym o wejście do finału wojewódzkiego w piłce ręcznej Gimnazjady  rozegranym na naszej hali sportowej  15 bm.nasze dziewczęta minimalnie uległy rywalkom ,bo do awanswu zabrakło tylko jednej bramki. Ostatecznie zostaną sklasyfikowane na miejscu piątym. 16 kwietnia na basenie w Leżajsku w półfinale wojewódzkim Bartek Marciniec płynąc na dystansie 50 metrów grzbietem zajął  II miejsce,  bijąc rekord życiowy 32,45 sekundy  i awansował do finału wojewódzkiego. Młodsza siostra Bartka Laura w półfinale wojewódzkim ,który odbył się 20 bm. w Nowej Sarzynie na 50 metrów grzbietem była trzecia z czasem 39,05 . W sobotę 18 kwietnia br. na turnieju kwalifikacyjnym o Puchar Kinder+Sport w minisiatkówce nasza drużyna w składzie Andżelika Mazur i Barbara Grabowiec zajęły II miejsce i awansowały do etapu wojewodzkiego. Gratulujemy naszym sportowcom!!!

 • Przerwa wielkanocna w nauce!

  01.04.2015

  W tym roku szkolnym przerwa  w nauce z okazji Świąt Wielkanocnych potrwa od 2 do 7 kwietnia br. 

 • Sprawdzian 2015!

  01.04.2015

  Dziś uczniowie klas VI piszą sprawdzian wiadomości i umiejętności. W tym roku po  raz pierwszy sprawdzian odbywa sie w nowej formule i składa się z dwóch części : część pierwsza obejmuje informacje z języka polskiego,matematyki i przyrody , natomiast część druga dotyczy języka obcego.  Sprawdzian z części pierwszej rozpoczyna się o godzinie 9- tej zaś z drugiej o godzinie 1145. Wszystkim naszym szóstoklasistom życzymy przysłowiowego połamania piór. Zdjęcia w albumie fotograficznym !

 • Pierwszy Dzień Wiosny 2015 !

  20 marca br. społeczność naszej szkoły przywitała pierwszy dzień wiosny  orginalnymi strojami! Na czwartej godzinie lekcyjnej na hali sportowej odbył się tradycyjnie przemarsz przebierańców i okazyjne  krótkie przedstawienia . Nallepiej przebrani uczniowie i klasy zostali nagrodzeni słodkimi prezentami . Zdjęcia w albumie fotograficznym !!!

 • Mali piekarze!!!

  18 marca br. uczniowie klas szóstych  z naszej szkoły gościli  w piekarni Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Żołyni. Nasi młodzi piekarze na zaproszenie taty A. Bęben spróbowali swoich sił w tym niezmiernie ważnym  niezbędnym zawodzie. W ramach preorientacji zawodowej poznali wszystkie uroki tego pięknego zawodu. Ciekawe zdjęcia z tego wypoadu można oglądać w albumie fotograficznym. Z rozmów  z uczniami wynika , że w przyszłości w Grodzisku  piekarzy  nie zabraknie!!! 

 • Powiatowe szachy !!!

  13 marca 2015r.  w Szkole Podstawowej nr 1  oraz w Gimnazjum Miejskim w Leżajsku rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjadę w szachach indywidualnych. Nasi młodzi adepci gry królewskiej zanotowali niezły występ. W rywalizacji dziewcząt w kategorii klas I-III(rocznik2005) Anna Rydzik zajęła II miejsce, zaś Marcin Wlazło w tej kategorii wśród chłopców  V miejsce ; w kategorii klas IV-VI wśród dziewcząt III miejsce zajęła Barbara Grabowiec, VII miejsce Gabriela Kulińska, VIII Aneta Bęben , zaś wśród chłopców Krzysztof Danak uplasował sie na XIII miejscu. W Gimnazjadzie wśród dziewcząt Zuzanna Chmura była VI , rewelacyjnie spisali się chłopcy II miejsce wywalczył Tomasz Chmielecki a IV miejsce Michał Leja. Miejsca od 1 do 4 premiowane awnsem do finałow wojewódzkich. Gratulujemy !!!

 • Rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum 2015 !!!

                                                                                               

   

   Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym  ogłasza zapisy na rok szkolny 2015/2016;

   

  - dzieci 6 i 7 letnich do klasy pierwszej szkoły podstawowej /obowiązek szkolny obejmuje dzieci 7-letnie (rocznik 2008) urodzone w drugiej połowie roku tj. od 1 lipca do 31 stycznia  i 6-letnie (rocznik 2009)  oraz

  -  uczniów klas szóstych do klasy pierwszej  gimnazjum.

  Zapisy trwają od 10 marca do 30 kwietnia w godzinach od 800 do 1500. Rodzice zobowiązani są do złożenia podań w sekretariacie szkoły /formularz podania oraz zasady rekrutacji do klasy pierwszej dostępne są na stronie  www.zsgd.edupage.org    w zakładce „Dla ucznia” lub w sekretariacie szkoły/

   

  Do klasy pierwszej przyjmowane są :                                                                                                             

   - z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły podstawowej lub gimnazjum,         

   - na wniosek rodziców dzieci spoza obwodu, w miarę dysponowania wolnymi miejscami.

    

   Kontakt:  Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym,  37 – 306 Grodzisko Dolne 150, tel. 17 24 36 001

   

                                                                                               

   

           

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

                                                                                                    

                                                                                                                                

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Rekrutacja do przedszkola 2015 !!!

  Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym          

           ogłasza nabór do Przedszkola Samorządowego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II na rok szkolny 2015/16

   

  Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 3-5 lat zamieszkałe na terenie Gminy Grodzisko Dolne. Dzieci spoza Gminy Grodzisko Dolne mogą być przyjęte po zaspokojeniu potrzeb mieszkańców Gminy Grodzisko Dolne.

  Zapisy odbywać się będą  w sekretariacie szkoły w dniach od 10 marca do 10 kwietnia w godzinach od 800 do 1500, przy czym rodzice dzieci już uczęszczających składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego natomiast pozostali „Kartę zgłoszeń dziecka”.

  Dokumenty dostępne są na stronie www.zsgd.edupage.org  w zakładce „Dla Rodziców” lub bezpośrednio w sekretariacie zespołu szkół, gdzie znajdują się również zasady rekrutacji do przedszkola.

  Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 15 kwietnia 2015 roku

  Placówka oprócz zajęć wychowania przedszkolnego oferuje bezpłatnie zajęcia dodatkowe z rytmiki, języka angielskiego, religii oraz opiekę logopedyczną i pedagoga.

  Kontakt:  Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym,  37 – 306 Grodzisko Dolne 150, tel. 17 24 36 001      

 • Zmagania szczypiornist/ek/ów !

  Za nami zmagania rejonowe naszych szczypiornistek i szczypiornistów w zawodach rejonowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. Znakomicie spisały się dziewczęta zarówno ze szkoły podstawowej jak gimnazjum ,które awansowały do pólfinałów wojewódzkich . Chłopcy natomiast na turniejach wyjazdowych ulegli rywalom po zaciętej walce. Gratulujemy!

 • Rekolekcje wielkopostne 2015!

  W dniach 9 i 10 marca br. w naszej szkole odbędą się rekolekcje wielkopostne 2015. Program rekolekcji w zakładce dla uczniów!

 • Nowy plan lekcji na drugi semestr 2014/15 !

  13.02.2015

  Na stronie szkoły  jest dostępny jest nowy plan lekcji na drugi semestr roku szkolnego 2014/15 !

 • Bal karnawałowy 2015!

  W dniach 27 i 28 stycznia br. w naszej szkole odbyły się Bale karnawałowe 2015 dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Miłą  atmosferę przy muzyce serwował DJ Matino!  Zdjęcia w albumie fotograficznym. 

 • Nasze szczypiornistki i szczypiorniści najlepsi w powiecie!

  14 stycznia br . na hali w Grodzisku Dolnym rozegrano  powiatową Gimnazjadę w piłce ręcznej. Tytuł mistrza powiatu zdobyli szczypiorniści i szczypiornistki Gimnazjum w Grodzisku Dolnym pokonując zespoły z Gimnazjum w Kuryłówce! Gratulujemy ! 

 • Wyniki próbnego sprawdzianu klas VI !

  Wyniki próbnego sprawdzianu klas VI z Nowej Ery - listopad 2014  są dostępne w module sprawdzian i egzamin na podstronie  o tym samym tytule. Zapraszamy uczniów do zaopoznania sie z nimi !

 • Zimowa przerwa świąteczna!

  Zimowa przerwa świąteczna rozpocznie się 22 grudnia i potrwa do 1 stycznia 2015. Z uwagi,że dni- 2 i 5 stycznia 2015 są dniami wolnymi od zajęć lekcyjnych, zaś 6 stycznia przypada Święto Trzech Króli - nauka w szkole rozpocznie się w środę 7 stycznia 2015.

 • Spotkanie opłatkowe 2014 !

  19 grudnia 2014 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Grodzisku Dolnym miało miejsce w uroczyste i we  wspaniałej atmosferze   spotkanie opłatkowe. Uczniowie wraz z chórem szkolnym przygotowali okolicznościowe przedstawienie. Potem były życzenia Dyrektor Szkoły mgr Haliny Gdańskiej i wspólne połamenie się opłatkiem. Zdjęcia w albumie fotograficznym!

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
  Grodzisko Dolne 150
  37-306 Grodzisko Dolne
  woj. podkarpackie
 • 017 2436001

Galeria zdjęć