Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
Strona główna
 • Coraz bliżej do nowego roku szkolnego!

  Coraz bliżej do nowego roku szkolnego 2014/15 a  w naszej szkole remont w pełni ! Wnętrze szkoły zmieni diametralnie swój wygląd. Zdjęcia w albumie fotograficznym! KB

 • Koniec roku szkolnego 2013/14!

  W dniu 26.06 br. odbyło sie w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym uroczyste pożegnanie absolwentów szkoły i wręczenie nagród  na zakończenie roku szkolnego 2013/14 za wyniki w nauce , 100% frekwencję, czołowe lokaty w konkursach , w sporcie, za wyróżniającą działalność w rożnych dziedzinach szkolnych. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy mgr Jacek Chmura,  przewodniczący Rady Gminy mgr Jerzy Gdański ,dyrektor Zespołu Ekonomiczno- Oświatowego  mgr Maria Rydzik, ks. proboszcz parafii pw. Św. Barbary i Anny mgr Jan Kuca, liczni rodzice. Władze gminy Grodzisko Dolne wręczyły nagrody dla najlepszych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w nauce oraz egzaminach. W tym roku otrzymali je : Bartosz Bosak, Kinga Joniec i Kamila Salwach ( ze sp) i Agnieszka Rydzik, Błażej Kondub, Elżbieta Gdańska i Michalina Majkut ( z gim.)  Po części artystycznej w wykonaniu uczniów nagrody wręczyła dyrektor Zespołu Szkół mgr Halina Gdańska. Pożegnano kończących pracę w szkole mgr Czesławę Zalepę i ks. mgr Łukasza Staszewskiego. Natomiast w dniu 27.06 br w kościele w Grodzisku Dolnym odbyła się dziękczynna Msza Św. i rozdanie świadectw . Liczne zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2014/15 !

  Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2014/15  został opublikowany w module strona dla ucznia! Takowy zestaw będzie wywieszony na drzwiach szkoły do wglądu. Uczniowie klas I szkoły podstawowej nie kupują żadnych podręczników poza religią. Prosimy o zapoznanie sie z nim!

 • Konkurs "Mistrz ortografii 2014"

  W dniu 22.05.2014r. w naszej szkole odbył się II Gminny Konkurs Ortograficzny  o tytuł „Mistrza Ortografii”. Brali w nim udział uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: klasy I- III i klasy IV-VI. W obydwu grupach uczniowie pisali dyktando o stopniu trudności dopasowanym do poziomu wiedzy uczniów.

  Gminnym Mistrzem Ortografii uczniów klas I-III została Amelia Rząsa ze Szkoły Podstawowej w Grodzisku Dolnym, II miejsce zajął Kacper Stopyra również z Grodziska Dolnego, a trzecie Karolina Kulpa ze Szkoły Podstawowej im. prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym.   

  W kategorii uczniów starszych zwyciężył Dawid Różycki  ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Wólce Grodziskiej,  II miejsce zdobyła Weronice Śnieżek z Opalenisk, a III  Wojciech Kulpa z Grodziska Górnego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy osiągniętych pozycji i znajomości zasad pisowni polskiej.

 • SP Grodzisko Dolne najlepsze w konkursie "Baw się z nami!"

  Drużyna z klasy III SP dwukrotnie zwyciężyła w elimacjach konkursu "Baw się z nami" najpierw gminnych ,potem powiatowych. Gratulujemy!!!

 • Profesjonaliści...

  Drużyna gimnazjum w składzie Mateusz Urban, Patryk Rusinek, Paweł Słysz kolejny raz zajęła I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W klasyfikacji indywidualnej Mateusz Urban zajął II, Patryk Rusinek IV, a Paweł Słysz VI miejsce. Nasza druzyna będzie reprezentowała powiat leżajski w finale wojewódzkim 15.05.2014 r. Życzymy dalszych sukcesów...

 • Powiatowe eliminacje OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom"

  Ucz. naszego gimnazjum zajeli czołowe lokaty w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarowej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Krystian Poterek zajął I miejsce, a Wiktoria Czerwonka II w w/w turnieju. Krystian będzie reprezentował powiat leżajski w finale wojewódzkim 28.05.2014 r. Życzymy dalszych sukcesów...

 • Sukcesy historyczne!

  17 grudnia 2013 roku w Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym odbył sie I etap czwartej edycji Powiatowego Konkursu Historycznego "Rzeczypospolita w XVII wieku" (wiek wojen). Do II etapu , który odbył sie 18 marca 2014 roku w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie zakwalifikowało się 4 uczniównaszego gimnazjum.Komisja konkursowa spośród 18 uczniów z 11 szkół biorących udział w tej części konkursu wyłoniła 7 laureatów. W tej grupie znalazło się 3 uczniów naszego gimnazjum tj. Agnieszka Rydzik - I miejsce, Hubert Rynasiewicz -IV miejsce i Błażej Kondub -VII miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Dzień Flagi, Święto Maryji Królowej Polski i rocznica Konstytucji 3 Maja

  W miniona środę tj 30 kwietnia br. w przeddzień weekendu majowego  w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona tak ważnym w życiu narodu wydarzeniom jak Dzień Flagi, Święto Maryji Królowej Polski i  rocznica Konstytucji 3 Maja. Młodzież pod kierunkiem nauczycieli anny Kosior, Barbary Rynasiewicz i Alicji Dubiel  przedstawiła okolicznościowy spektakl , który został nagrodzony gromkimi brawami. Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok 2014/2015 !

  W zakładce dla rodziców znajduje się lista dzieci przyjętych do Przeszkola  Samorządowego w Grodzisku Dolnym na rok szkolny 2014/2015.

 • Strona dla uczniów

  24.04.2014

  Powiatowy Konkurs

  "Z Janem Pawłem II w Trzecie Tysiąclecie"

 • Wiosenna przerwa Wielkanocna w nauce!

  W dniach 17-22 kwietnia br. nastąpi dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wiosenna przerwa w nauce z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Uczniowie szkoły podstawowej wracają do szkoły 23 kwietnia br. Uczniowie klas III gimnazjum w dniach 23- 25 kwietnia br. pisza  egzaminy gimnazjalne z języka polskiego,historii,wos,matematyki, przedmiotów  przyrodniczych (biologia, chemia,geografia,fizyka) i języków obcych. Pozostali uczniowie z klas I i II gimnazjum przychodzą dalej kontynuować naukę od 28 kwietnia. br.

 • Nasze piłkarki wicemistrzyniami województwa!

  Nasze piłkarki z klasy III szkoły podstawowej w finałach wojewódzkich "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku zajęły drugie miejsce i zostały wicemistrzyniami województwa! Oto autorki sukcesu: Barbara Grabowiec, Andżelika Mazur,Amelia Rząsa, Elwira Krauz, Wiktoria Gdańska,Anna Rydzik,Teresa Sołek, Gabriela Rączka, Aneta Przeszło, Julia Stępień, Gabriela Mazurek, Klaudia Majkut.  Najlepszą bramkarką turnieju została uznana Barbara Grabowiec! Gratulujemy!

 • Błażej Kondub finalistą!

  Uczeń klasy 3c gimnazjum Błażej Kondub uzyskał tytuł  finalisty wojewódzkiego konkursu wiedzy o społeczeństwie pn . "Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej" otrzymując 76,25 % punktów. Gratulujemy!

 • Strona dla uczniów

  23.03.2014

  Pytania do szkolnego konkursu o Błogosławionym Jania Pawle II do pobrania w dziale "Strona dla ucznia".

  Powodzenia!!!

 • Rekolekcje 2014 !

  24.03.2014

  W zakładce strona dla uczniów zamieszczono harmonogram rekolekcji ,które odbędą się 27 i 28 marca br.

 • Zmagania naszych szczypiornis/tek i /tów !

  Zakończyły się zmagania naszych piłkarek i piłkarzy ręcznych na etapie półfinałów wojewódzkich. Obydwa turnieje (14 i 18 bm.) rozegrano w Medyce . Nasz zawodniczki i zawodnicy uplasowali się na IV miejscach , po "gospodarskim" sędziowaniu miejscowych arbitrów.

 • Sukcesy małych piłkarek i piłkarzy!

  W dniach 13 i 18 marca br. odbyły sie elimacje gminne turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku w klategorii U-10 chlopców i dziewcząt. W gminym turnieju U-10 chlopców rozegranym na Orliku w Grodzisku Dolnym zwyciężyli chłopcy z SP Grodzisko Dolne przed SP Wólka Grodziska, SP Laszczyny i SP Grodzisko Górne. W turnieju powiatowym U-10 zarówno dziewcząt jak i chłopców, który rozegrano na hali w Grodzisku Dolnym wśród dziewcząt zwyciężyła SP Grodzisko Dolne przed SP Grodzisko Górne. W rywalizacji chłopców wygrala SP nr2 w Leżajsku przed SP Grodzisko Dolne po rzutach karnych. Do dalszych  etapów awansowały zwycięzcy.

 • Ogloszenie dotyczące rekrutacji !!!

   

  Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym ogłasza zapisy na rok szkolny 2014/15

  Przedszkole Samorządowe

  Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 3-6 lat zamieszkałe na terenie Gminy Grodzisko Dolne. Dzieci w wieku 5 lat (rocznik 2009) i 6 lat, ur. w drugiej połowie roku 2008 (od 1 lipca do 31 grudnia) mają obowiązek odbyć roczne przygotowanie przedszkolne.Dzieci spoza Gminy Grodzisko Dolne mogą być przyjęte do przedszkolatylko po zaspokojeniu potrzeb mieszkańców Gminy Grodzisko Dolne. Placówka, oprócz zajęć wychowania przedszkolnego, oferuje bezpłatne zajęcia dodatkowe z rytmiki, języka angielskiego, religii oraz zajęcia logopedyczne.

  Zapisy odbywać się będą  w sekretariacie szkoły w dniach od 1 marca do 15 kwietnia w godzinach od 8do 15 na „Kartach zgłoszeń dziecka” dostępnych na stronie www.zsgd.edupage.org w zakładce „Dla Rodziców”oraz w sekretariacie zespołu szkół, gdzie znajdują się również zasady rekrutacji do przedszkola.

  Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 23 kwietnia 2014 roku.

  Szkoła podstawowa

  Do klasy pierwszej szkoły podstawowej są - z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły podstawowej,         - na wniosek rodziców dzieci spoza obwodu, w miarę dysponowania wolnymi miejscami.

  Obowiązek szkolny obejmuje dzieci 7-letnie (rocznik 2007) oraz 6-letnie urodzone w pierwszej połowie (od 1 stycznia do 30 czerwca) roku 2008. Na wniosek rodziców, do klasy pierwszej, mogą być przyjęte również dzieci 6-letnie urodzone w drugiej połowie 2008r.

  Zapisy trwają od 1 marca do 15 kwietnia w godzinach od 8 do 15. Rodzice zobowiązani są do złożenia podań w sekretariacie szkoły. /formularz podania oraz zasady rekrutacji do klasy pierwszej dostępne są na stronie www.zsgd.edupage.org  w zakładce „Dla Rodziców” lub w sekretariacie szkoły/

  Gimnazjum

  Do klasy pierwszej gimnazjumsą - z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie gimnazjum,         - na wniosek rodziców dzieci spoza obwodu, w miarę dysponowania wolnymi miejscami.

  Zapisy trwają od 1 marca do 3 czerwca 2014r w godzinach od 8 do 15. Rodzice zobowiązani są do złożenia podań w sekretariacie szkoły. /formularz podania oraz zasady rekrutacji do gimnazjum dostępne są na stronie www.zsgd.edupage.org  w zakładce „Dla Rodziców” lub w sekretariacie szkoły/

 • Sukcesy szczypiornis/tów/tek !

  Za nami zawody rejonowe Igrzysk Mlodzieży Szkolnej i Gimnazjady w piłce ręcznej. W tym roku do półfinałów wojewódzkich awansowały piłkarki ręczne ze szkoły podstawowej i gimnazjum oraz szczypiorniści z gimnazjum. Gratulujemy i życzymy powodzenia !

strona: