Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
Strona główna
 • Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok 2014/2015 !

  W zakładce dla rodziców znajduje się lista dzieci przyjętych do Przeszkola  Samorządowego w Grodzisku Dolnym na rok szkolny 2014/2015.

 • Strona dla uczniów

  24.04.2014

  Powiatowy Konkurs

  "Z Janem Pawłem II w Trzecie Tysiąclecie"

 • Wiosenna przerwa Wielkanocna w nauce!

  W dniach 17-22 kwietnia br. nastąpi dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wiosenna przerwa w nauce z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Uczniowie szkoły podstawowej wracają do szkoły 23 kwietnia br. Uczniowie klas III gimnazjum w dniach 23- 25 kwietnia br. pisza  egzaminy gimnazjalne z języka polskiego,historii,wos,matematyki, przedmiotów  przyrodniczych (biologia, chemia,geografia,fizyka) i języków obcych. Pozostali uczniowie z klas I i II gimnazjum przychodzą dalej kontynuować naukę od 28 kwietnia. br.

 • Nasze piłkarki wicemistrzyniami województwa!

  Nasze piłkarki z klasy III szkoły podstawowej w finałach wojewódzkich "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku zajęły drugie miejsce i zostały wicemistrzyniami województwa! Oto autorki sukcesu: Barbara Grabowiec, Andżelika Mazur,Amelia Rząsa, Elwira Krauz, Wiktoria Gdańska,Anna Rydzik,Teresa Sołek, Gabriela Rączka, Aneta Przeszło, Julia Stępień, Gabriela Mazurek, Klaudia Majkut.  Najlepszą bramkarką turnieju została uznana Barbara Grabowiec! Gratulujemy!

 • Błażej Kondub finalistą!

  Uczeń klasy 3c gimnazjum Błażej Kondub uzyskał tytuł  finalisty wojewódzkiego konkursu wiedzy o społeczeństwie pn . "Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej" otrzymując 76,25 % punktów. Gratulujemy!

 • Strona dla uczniów

  23.03.2014

  Pytania do szkolnego konkursu o Błogosławionym Jania Pawle II do pobrania w dziale "Strona dla ucznia".

  Powodzenia!!!

 • Rekolekcje 2014 !

  24.03.2014

  W zakładce strona dla uczniów zamieszczono harmonogram rekolekcji ,które odbędą się 27 i 28 marca br.

 • Zmagania naszych szczypiornis/tek i /tów !

  Zakończyły się zmagania naszych piłkarek i piłkarzy ręcznych na etapie półfinałów wojewódzkich. Obydwa turnieje (14 i 18 bm.) rozegrano w Medyce . Nasz zawodniczki i zawodnicy uplasowali się na IV miejscach , po "gospodarskim" sędziowaniu miejscowych arbitrów.

 • Sukcesy małych piłkarek i piłkarzy!

  W dniach 13 i 18 marca br. odbyły sie elimacje gminne turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku w klategorii U-10 chlopców i dziewcząt. W gminym turnieju U-10 chlopców rozegranym na Orliku w Grodzisku Dolnym zwyciężyli chłopcy z SP Grodzisko Dolne przed SP Wólka Grodziska, SP Laszczyny i SP Grodzisko Górne. W turnieju powiatowym U-10 zarówno dziewcząt jak i chłopców, który rozegrano na hali w Grodzisku Dolnym wśród dziewcząt zwyciężyła SP Grodzisko Dolne przed SP Grodzisko Górne. W rywalizacji chłopców wygrala SP nr2 w Leżajsku przed SP Grodzisko Dolne po rzutach karnych. Do dalszych  etapów awansowały zwycięzcy.

 • Ogloszenie dotyczące rekrutacji !!!

   

  Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym ogłasza zapisy na rok szkolny 2014/15

  Przedszkole Samorządowe

  Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 3-6 lat zamieszkałe na terenie Gminy Grodzisko Dolne. Dzieci w wieku 5 lat (rocznik 2009) i 6 lat, ur. w drugiej połowie roku 2008 (od 1 lipca do 31 grudnia) mają obowiązek odbyć roczne przygotowanie przedszkolne.Dzieci spoza Gminy Grodzisko Dolne mogą być przyjęte do przedszkolatylko po zaspokojeniu potrzeb mieszkańców Gminy Grodzisko Dolne. Placówka, oprócz zajęć wychowania przedszkolnego, oferuje bezpłatne zajęcia dodatkowe z rytmiki, języka angielskiego, religii oraz zajęcia logopedyczne.

  Zapisy odbywać się będą  w sekretariacie szkoły w dniach od 1 marca do 15 kwietnia w godzinach od 8do 15 na „Kartach zgłoszeń dziecka” dostępnych na stronie www.zsgd.edupage.org w zakładce „Dla Rodziców”oraz w sekretariacie zespołu szkół, gdzie znajdują się również zasady rekrutacji do przedszkola.

  Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 23 kwietnia 2014 roku.

  Szkoła podstawowa

  Do klasy pierwszej szkoły podstawowej są - z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły podstawowej,         - na wniosek rodziców dzieci spoza obwodu, w miarę dysponowania wolnymi miejscami.

  Obowiązek szkolny obejmuje dzieci 7-letnie (rocznik 2007) oraz 6-letnie urodzone w pierwszej połowie (od 1 stycznia do 30 czerwca) roku 2008. Na wniosek rodziców, do klasy pierwszej, mogą być przyjęte również dzieci 6-letnie urodzone w drugiej połowie 2008r.

  Zapisy trwają od 1 marca do 15 kwietnia w godzinach od 8 do 15. Rodzice zobowiązani są do złożenia podań w sekretariacie szkoły. /formularz podania oraz zasady rekrutacji do klasy pierwszej dostępne są na stronie www.zsgd.edupage.org  w zakładce „Dla Rodziców” lub w sekretariacie szkoły/

  Gimnazjum

  Do klasy pierwszej gimnazjumsą - z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie gimnazjum,         - na wniosek rodziców dzieci spoza obwodu, w miarę dysponowania wolnymi miejscami.

  Zapisy trwają od 1 marca do 3 czerwca 2014r w godzinach od 8 do 15. Rodzice zobowiązani są do złożenia podań w sekretariacie szkoły. /formularz podania oraz zasady rekrutacji do gimnazjum dostępne są na stronie www.zsgd.edupage.org  w zakładce „Dla Rodziców” lub w sekretariacie szkoły/

 • Sukcesy szczypiornis/tów/tek !

  Za nami zawody rejonowe Igrzysk Mlodzieży Szkolnej i Gimnazjady w piłce ręcznej. W tym roku do półfinałów wojewódzkich awansowały piłkarki ręczne ze szkoły podstawowej i gimnazjum oraz szczypiorniści z gimnazjum. Gratulujemy i życzymy powodzenia !

 • Ważne dla rodziców i uczniów klas piątych!

  Na portalu telewizyjnym OKE w Krakowie oraz kanale  YouTube są dostępne filmy o sprawdzianie w  2015 roku.

 • II miejsce w powiatowym turnieju...

  II miejsce wywalczyli uczniowie Gimnazjum w Grodzisku Dolnym na powiatowym turnieju futsalu w kategorii trampkarz, który odbył się 15.02.2014 na hali w Grodzisku Dolnym. Nasi uczniowie w rozgrywkach grupowych pokonali Giedlarowę 7: 0 i zremisowali z Brzózą Królewską 2 : 2. Zajmując pierwsze miejsce w grupie spotkali się o awans do finału z Gimnazjum w Grodzisku Górnym pokonując rywala zza miedzy w stosunku 4 : 0. W spotkaniu finałowym ulegli Brzyskiej Woli 1 : 3. W drużynie z Grodziska Dolnego wystąpili Łukasz Burszta , Mateusz Rydzik - w bramce i dalej w polu : Łukasz Grzywna, Marcin Szpila, Patryk Tkaczyk,Piotr Grabowiec,Darek Grabowiec,Michał Leja,Waldek Pytel i Marcel Sołek. Zespół otrzymał pamiątkowy puchar i dyplom,zaś najlepszym bramkarzem uznany został Łukasz Burszta. Końcowa klasyfikacja turniejowa:

  1. Gimnazjum Brzyska Wola

  2.Grodzisko Dolne

  3. Brzóza Krółewska

  4. Grodzisko Górne

  5. Giedlarowa

  6. Dębno

 • Zabawy karnawałowe 2014 !

  W minionym tygodniu  12 i 13 lutego br. w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe. Młodzież zaliczyła udane zabawy , co można oglądać na fotkach zamieszczonych w albumie fotograficznym.

 • Nowy plan lekcji na II półrocze 2013/14 !

  23.01.2014

  W zakładce Plan lekcji znajduje się nowy plan lekcji na II półrocze roku szkolnego 2013/14 obowiązujący od 3 lutego 2014 . Prosimy o zapoznanie się z nim!

 • Uwaga ferie!

  W dniach 20 - 31 stycznia 2014 przypadają ferie zimowe dla uczniów. Apelujemy do wszystkich uczniów o bezpieczne spędzenie wolnego czasu od nauki. Na okres ferii w szkole odbywać się będzie wiele konkursów, turniejów, zawodów, dyskotek i zabaw. Informacje o harmonogramie imprez na feriach znajdziesz w zakładce dla uczniów! Życzymy udanego wypoczynku!

 • Sportowe sukcesy naszych uczniów !

  15 stycznia br.na naszej hali sportowej rozegrano powiatową Gimnazjadę w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny spotkały sie z drużynami z Gimnazjum w Kuryłówce wysoko pokonując rywali. Dziewczęta wygrały w stosunku 25 : 4 zaś chłopcy 14 : 8 uzuskując awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy!

 • O Gwiazdo Betlejemska...!

  W dniu dzisiejszym (tj.20.12.2013) w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie  opłatkowe . W klimat wigilijnego wieczoru obecnych wprowadziło okolicznościowe przedstawienie w wykonaniu naszych uczniów. Piękna scenografia, wspaniałe ubiory małych aktorów , śpiew chóru szkolnego i występ naszej orkiestry stworzył  atmosferę pełną  radości ,wzajemnej życzliwości  i uprzejmości. Po przedstawieniu wszystkim życzenia złożyła pani Dyrektor. Dalej ksiądz Łukasz poświęcił chleb-opłatek wytwór ludzkich rąk , którym wszyscy się połamali i złożyli sobie życzenia . Spotkanie opłatkowe wyreżyserowane zostało przez panie Renatę Kulę, Agnieszkę Witwer i Alicję Dubiel . Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 • II Konkurs Kolęd Niemieckojęzycznych !

  Dnia 19 grudnia 2013 roku odbył się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym „II Gminny Konkurs Kolęd Niemieckojęzycznych”. Zorganizowany został przez nauczycielki języka niemieckiego z Gimnazjum przy Zespole Szkół w Grodzisku Dolnym i Grodzisku Górnym. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy bardzo sumiennie się do niego przygotowali. Oceniało ich jury w składzie: Pani Halina Gdańska – dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, Małgorzata Bieńkowska i Alicja Zalepa – nauczycielki języka niemieckiego oraz ks. Łukasz Staszewski . Po prezentacji wszystkich kolęd jury udało się na obrady. Następnie Pani Dyrektor Halina Gdańska wraz z przewodniczącym jury ks. Łukaszem rozdała wszystkim uczestnikom nagrody. Przyznane zostały 3 miejsca oraz 3 wyróżnienia:

  I miejsce –Kinga Dziamara z Grodziska Górnego

  II miejsce – Michalina Majkut z Grodziska Dolnego

  III miejsce – Regina Matuszek z Grodziska Górnego

  Wyróżnienia:

  Sylwia Pucia z Grodziska Dolnego , Agnieszka Rydzik z Grodziska Dolnego oraz absolwentka gimnazjum z Grodziska Dolnego - Marzena Pytel.

  Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Instytut Goethego z Krakowa oraz Dyrektorzy obu szkół. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda się zorganizować tego typu konkurs i będzie się on cieszył niesłabnącym zainteresowaniem. Zdjęcia zamieszczono w zakładce konkursy.

 • Ważne informacje dla uczniów klas V !!!

  W zakładce strona dla uczniów są ważne informacje dla uczniów klas V !

strona: