Nawigacja

Wiedza kluczem do lepszej przyszłości Inauguracja projeku Wiedza kluczem do lepszej przyszłości II etap - Pierwsze uczniowskie doświadczenia... Projekt - Z wodą za pan brat Regulamin wyjazdu Wybrzeżem Bałtyku Program wyjazdu Wybrzeżem Bałtyku Aktywnie przez zimę

Wiedza kluczem do lepszej przyszłości

Od 1 września 2010r. w naszej szkole realizowany jest projekt "Wiedza kluczem do lepszej przyszłości" współfinansowany przez Unię Europejską. W ramach tego projektu od 1 października prowadzone będą zajęcia dla uczniów gimnazjum w następujących grupach:

Koła młodych odkrywców

- dla uczniów chcących poszerzyć wiadomości

Grupy wsparcia

- dla uczniów chcących uzupełnic wiadomości

Język angielski Język angielski
Informatyka Informatyka
Matematyka Matematyka
 Fizyka Fizyka
Chemia Chemia
Biologia
Geografia

Ponadto przewidziane są zajęcia z pedagogiem szkolnym dotyczące technik skutecznego uczenia się oraz wyboru szkoły ponadgimnazjalnej i zawodu. Projekt ma własną stronę internetową http://wiedza-kluczem.pl na którą zapraszamy wszystkich uczestników oraz zainteresowanych.

Admin  Andrzej Zalepa

• Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym.
    Grodzisko Dolne 150
    37-306 Grodzisko Dolne